Kent u onze nieuwe voorzitter?

Jos Bosmans

Bike&co is op zoek naar een nieuwe voorzitter  nu Jos Bosmans de fakkel doorgeeft.

Wij dankten Jos voor de jarenlange inzet en kijken nu uit naar een opvolger.

Misschien kent u die persoon?


Bike&co, CVBA is op zoek naar een voorzitter die de organisatie kan leiden en helpen groeien. Bike&co is een coöperatieve onderneming die zich richt op de verkoop, onderhoud en lease van fietsen. Het bedrijf wordt samen gevormd met de vennoten, nl. 15 organisaties die  kansen  bieden voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en bijdragen aan duurzaam transport.

Als voorzitter ben je de spil van ons bestuur en werk je nauw met de andere bestuursleden samen. Je zit de vergaderingen voor en je helpt mee met het richting geven aan de koers van de vereniging. Je talent om mensen te verbinden en te motiveren om zich in te zetten voor Bike&co.

Jouw belangrijkste taak:

 • Voorzitten van de raden van bestuur en algemene vergadering
Profiel:
 • Affiniteit met sociale economie en duurzaamheid, graag ook met fietsen
 • Commerciëel inzicht is zeker een plus
 • Talent om mensen te verbinden en te motiveren;
 • Ervaring met leidinggeven en bestuurlijke ervaring is een plus
 • Goede communicatieve vaardigheden
 • Strategisch denkvermogen en besluitvaardigheid;
 • U bent niet gebonden of afgevaardigd door een  of meerdere van onze leden
 
Wij bieden:
 • Een uitdagende en verantwoordelijke functie;
 • Mogelijkheden om mee te bouwen aan het traject
 • Reiskostenvergoeding
 • Aansprakelijkheidsverzekering voor bestuursleden
Als voorzitter  zal je zeven keer per jaar een vergadering voorzitten waarin de stand van zaken van Bike&co wordt besproken en waarin belangrijke beslissingen worden genomen.

Ben jij de persoon die wij zoeken? We maken graag kennis met je. Dan bekijken we samen welke mogelijkheden er zijn. Neem contact op met Gunter De Baerdemaeker, afgevaardigd bestuurder : gunter.debaerdemaeker@bikeandco.be